Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Zakres działania:

Zespól Kuratorskiej Służby Sądowej realizuje określone przez prawo zadania o charakterze wychowawczo - resocjalizacyjnym, diagnostycznym i kontrolnym, związane z wykonywaniem orzeczeń sądu w sprawach karnych, rodzinnych i nieletnich, na terenie obszaru właściwości Sądu Rejonowego w Kole.

 

II. Siedziba Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

ul. Włocławska 6 (wejście jak do sklepu RTV AGD)

62-600 Koło

III. Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek: 9:00 - 15:30

wtorek - piątek: 8:30 - 15:00

 

Obsługa biurowa

tel. (63) 27 24 066 w. 121

fax (63) 27 24 066 w. 120

 

1. Kierownik

Funkcję tę sprawuje Pani Jolanta Witowska - Grzebielucha. Dyżur pełni w dniach: poniedziałek, wtorek, piątek, pok. 1

tel. +48 63 272 40 66 wew. 117

fax +48 63 272 40 66 wew. 120

e-mail: kuratorzy@kolo.sr.gov.pl

2. Kuratorzy zawodowi rodzinni:

- Halina Abramowicz. Dyżur pełni w dniach: środa, piątek, pok. 2

tel. +48 63 272 40 66 wew. 118

e-mail: h.abramowicz@kolo.sr.gov.pl

- Alicja Karolak. Dyżur pełni w dniach: poniedziałek, czwartek, pok. 2

tel. +48 63 272 40 66 wew. 118

e-mail: a.karolak@kolo.sr.gov.pl

- Olga Zagłoba - Grabarek. Dyżur pełni w dniach: środa, piątek, pok. 4

* tel. +48 63 272 40 66 wew. 119
* e-mail: o.zagloba@kolo.sr.gov.pl

- Jolanta Witowska - Grzebielucha. Dyżur pełni w dniach: poniedziałek, wtorek, piątek, pok. 1

tel. +48 63 272 40 66 wew. 117

e-mail: kuratorzy@kolo.sr.gov.pl

3. Kuratorzy zawodowi dla dorosłych:

- Ilona Majda. Dyżur pełni w dniach: poniedziałek, środa, pok. 3

tel. +48 63 272 40 66 wew. 115

e-mail: i.majda@kolo.sr.gov.pl

- Wanda Sokołowska-Sieger. Dyżur pełni w dniach: wtorek, piątek, pok. 3

tel. +48 63 272 40 66 wew. 115

e-mail: w.sokolowska@kolo.sr.gov.pl

- Renata Urbaniak. Dyżur pełni w dniach: poniedziałek, czwartek, pok. 3

tel. +48 63 272 40 66 wew. 115

e-mail: r.urbaniak@kolo.sr.gov.pl

- Kinga Koligot. Dyżur pełni w dniach: wtorek, piątek, pok. 4

tel. +48 63 272 40 66 wew. 119

e-mail: k.koligot@kolo.sr.gov.pl

- Magdalena Grabarczyk. Dyżur pełni w dniach: poniedziałek, czwartek, pok. 4

tel. +48 63 272 40 66 wew. 119

e-mail: m.grabarczyk@kolo.sr.gov.pl

- Agnieszka Koszowska. Dyżur pełni w dniach: poniedziałek, czwartek, pok. 5

tel. +48 63 272 40 66 wew. 116

e-mail: a.koszowska@kolo.sr.gov.pl

- Małgorzata Sujecka. Dyżur pełni w dniach: środa, piątek, pok. 5

tel. +48 63 272 40 66 wew. 116

e-mail: m.sujecka@kolo.sr.gov.pl

 

Drukuj informację