Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Zakres działania:

Zespól Kuratorskiej Służby Sądowej realizuje określone przez prawo zadania o charakterze wychowawczo - resocjalizacyjnym, diagnostycznym i kontrolnym, związane z wykonywaniem orzeczeń sądu w sprawach karnych, rodzinnych i nieletnich, na terenie obszaru właściwości Sądu Rejonowego w Kole.

 

II. Siedziba Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

ul. Włocławska 6 (wejście jak do sklepu RTV AGD)

62-600 Koło

III. Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek: 9:00 - 15:30

wtorek - piątek: 8:30 - 15:00

 

Obsługa biurowa

tel. (63) 27 24 066 w. 118

fax (63) 27 24 066 w. 120

 

Kierownik

Funkcję tę sprawuje Pani Małgorzata Sujecka. Dyżur pełni w dniach: środa, piątek, pok. 5

tel. +48 63 272 40 66 wew. 116

fax +48 63 272 40 66 wew. 120

e-mail: kuratorzy@kolo.sr.gov.pl

Teren działania kuratorów rodzinnych

Halina Abramowicz (pokój nr 2)

dyżur w Zespole : środa, piątek

tel. 63 27-24-066, wew. 121

e-mail: h.abramowicz@kolo.sr.gov.pl

Zastępstwo: O. Zagłoba - Grabarek

Kłodawa,  gm. Kłodawa, Przedecz,

gm. Przedecz, Chodów, gm. Chodów,

część miasta Koła ( ulice : 20-go Stycznia,  Osiedle Kolejowa, ulice: Sienkiewicza, Powstańców Wlkp. Włocławska

Osiedle Płaszczyzna - do ul. Dąbskiej, Blizna, Piaski, Tuwima, PCK, Miodowa, Przesmyk, Szkolna

Alicja Karolak (pokój nr 2)

dyżur w Zespole : poniedziałek, czwartek

tel. 63 27-24-066, wew. 122

e-mail: a.karolak@kolo.sr.gov.pl

Zastępstwo: J.Witowska - Grzebielucha

Sompolno, gm. Sompolno, Babiak, gm. Babiak,

Osiek Mały, gm. Osiek Mały, Boguszyniec

Gmina Koło:

Aleksandrówka  • Chojny • Czołowo • Czołowo-Kolonia • Dąbrowa  • Kaczyniec • Kamień • Kiełczew Górny • Kiełczew Smużny Czwarty • Kiełczew Smużny Pierwszy  • Lucjanowo • Mikołajówek  • Podlesie • Ruchenna • Sokołowo • Wandynów • Wrząca Wielka

Jolanta Witowska - Grzebielucha

(pokój nr 1)

dyżur w Zespole : wtorek, piątek

tel. 63 27-24-066, wew. 117

e-mail: j.grzebielucha@kolo.sr.gov.pl

Zastępstwo: A.Karolak

Dąbie,  gm. Dąbie, Olszówka, gm. Olszówka,

Gmina Koło: Borki, Dzierawy, Leśnica, Lubiny, Ochle, Podlesie, Powiercie, Kolonia Powiercie,

Przybyłów, Skobielice, Stellutyszki, Zawadka,

część Miasta Koła: Osiedle Nagórna, Osiedle Płaszczyzna, ulice: Sienkiewicza, Broniewskiego, Toruńska, Energetyczna, Zachodnia, Klasztorna

Olga Zagłoba - Grabarek

(pokój nr 4)

dyżur w Zespole : środa, piątek

tel. 63 27-24-066, wew. 119

e-mail: o.zagloba@kolo.sr.gov.pl

Zastępstwo: H. Abramowicz

Gmina Wierzbinek, Gmina Kościelec,

Gmina Grzegorzew, KOŁO - „Stare Miasto",

Osiedle Bogumiła, ulice: Garncarska,

Zawadzkiego

Teren działania kuratorów zawodowych dla dorosłych

Agnieszka Koszowska (pokój nr 5)

dyżur w Zespole : poniedziałek, czwartek

tel. 63 27-24-066, wew. 116

e-mail: a.koszowska@kolo.sr.gov.pl

zastępstwo: M.Sujecka

Dąbie, gmina Dąbie, Grzegorzew,

gmina Grzegorzew: Ladorudzek, Ponętów Dolny, Tarnówka Grzegorzewska,

Olszówka, gmina Olszówka,

KOŁO - Osiedle Bogumiła

Kinga Koligot (pokój nr 4)

Dyżur w Zespole : wtorek, piątek

tel. 63 27-24-066, wew. 119

e-mail: k.koligot@kolo.sr.gov.pl

zastępstwo: M.Grabarczyk

gmina Wierzbinek, gmina Kościelec ( z wyjątkiem wsi Gozdów),

część gm. Grzegorzew: Boguszyniec, Borysławice Zamkowe, Borysławice Kościelne, Bylice Kolonia, Bylice, Kiełczewek, Zabłocie Barłogi, Grodna,  Autostrada

KOŁO - ul. Straszkowska

Wanda Sokołowska (pokój nr 3)

Dyżur w Zespole : wtorek, piątek

tel. 63 27-24-066, wew. 115

e-mail: w.sokolowska@kolo.sr.gov.pl

zastępstwo: I. Majda

część m. Kłodawa ( Górnicza, Kapicy, Boh. Września, św. Barbary, Grzymskiego), część miasta Koła:  Toruńska od nr 70, Osiedle Nagórna, Blizna, Sosnowa, Zachodnia, Towarowa, Brzozowa, Zachodnia, Wojciechowskiego, Sienkiewicza, Klonowa, Powstańców Wlkp., Włocławska,

20-go Stycznia, Energetyczna,

Powiercie, Kol. Powiercie, gm. Kościelec : wieś Gozdów.

Przedecz, gm. Przedecz

Renata Urbaniak (pokój nr 3)

Dyżur w Zespole : poniedziałek, czwartek

tel. 63 27-24-066, wew. 115

e-mail: r.urbaniak@kolo.sr.gov.pl

zastępstwo|: W. Sokołowska-Sieger

gm. Koło (z wyjątkiem wsi  Powiercie), część miasta Koła: Osiedle Kolejowa, ul. PCK, Broniewskiego, Osiedle Płaszczyzna, Dąbska, Cegielniana

wsie: Nowa Wieś, Rosocha, Kolonia Rosocha, Młynek, Budzisław Nowy i Stary, Budki Nowe i Stare, Borecznia Mała i Wielka, Aleksandrówka, Kaczyniec, Felicjanów, Moczydła

Koło -  ulice: Asnyka, Joselewicza, Żelazna, Krótka, Krzywa, Długosza, Orzeszkowej, Ogrodowa, Fornalskiej,

Małgorzata Sujecka (pokój nr 5)

Dyżur w Zespole : wtorek, środa, piątek

tel. 63 27-24-066, wew. 116

e-mail: m.sujecka@kolo.sr.gov.pl

zastępstwo: A. Koszowska

KOŁO - ulice: Poniatowskiego, Zamkowa,

K. Wielkiego, Leśna, Spokojna, Kręta, Szpitalna.

BABIAK

część gm. Babiak: Ozorzyn, Łaziska, Brzezie, Kolonia Mostki, Polonisz, Wiecienin, Mchowo, Góraj, Zakrzewo, Bogusławice, Nowiny Bogusławskie, Janowice, Stare Morzyce, Lubotyń, Kęcerzyn, Radoszewice

Magdalena Grabarczyk(pokój nr 4)

Dyżur w Zespole: poniedziałek, czwartek

tel. 63 27-24-066, wew. 119

e-mail: m.grabarczyk@kolo.sr.gov.pl

zastępstwo: K.Koligot

Chodów, gm. Chodów

gm. Kłodawa,

Gmina Babiak: Osówie, Lipie Góry, Podkiejsze, Poddębno, Kiejsze, Suchy Las , Maliniec, Olszak, Lichenek, Gryglaki, Dębno Królewskie, Dębno Poproboszczowskie, Żurawiniec, Stefanowo, Bugaj, Kolonia od Bugaja, Grądy Brdowskie, Nowiny Brdowskie, Brdów, Psary, Korzecznik Podlesie, Korzecznik Szatanowo, Stypin, Lucynowo

Kłodawa - za wyjątkiem ulic: Górnicza, Kapicy, Grzymskiego, Boh. Września, Św. Barbary

Ilona Majda (pokój nr 3)

Dyżur w Zespole: poniedziałek, środa

tel. 63 27-24-066, wew. 115

e-mail: i.majda@kolo.sr.gov.pl

zastępstwo: R. Urbaniak

Sompolno, gm. Sompolno, Racięcice, Zofia, Nowa Wieś, Wymysłowo,

Gmina Osiek Mały: Drzewce, Maciejewo, Smólniki Osieckie, Witowo, Grądy, Łuczywno,

Smólniki Racięckie, Szarłatów, Kolonia Szarłatów, Żeromin, Edmundów, Czerniak, Dęby Szlacheckie, Hilarowo, Lipiny, Plebanki, Trzebuchów, Kolonia Isiek Mały, Zielenie

KOŁO - ulice: Toruńska do nr 70, Zawadzkiego, Sportowa, Garncarska, Ceramiczna, KOŁO Stare Miasto: Jasna.Stary Rynek, Pułaskiego, Kajki, Mickiewicza, Sejmikowa,Klasztorna, Wyszyńskiego, Rzeźnicza, Kilińskiego, Grodzka.

 

Drukuj informację